Dovoz zboží z USA

Informace o podnikání v USA, nápady, zkušenosti, …

Dovoz zboží z USA header image 2

Založení společnosti/firmy v USA

January 1st, 2011 · No Comments · ready made společnosti v usa

Vyjít s českými úřady je někdy opravdu složité, zakládáte-li však na dálku firmu v USA, byrokracie pro Vás může být opravdu nepřekonatelnou překážkou. Pomocnou ruku Vám nabízí firma IncParadise.com, s jejíž pomocí je založení firmy v USA hračkou.

Firma nabízí založení firmy ve státě Nevada, která je právě díky minimální byrokracii, téměř nulovým daním (platí se pouze roční paušální poplatek 125 US$) a vysoké toleranci vůči majitelům firmy z ciziny, rájem podnikatelů nejen z ČR, ale i z řady dalších zemí. Za založení firmy a ročního resident agenta (požadován zákonem) zaplatíte pouze 498 US$. Podívejte se na víc informací o ready made společnostech.

Co všechno cena obsahuje?

  • $75.00 + $30.00 – poplatek státu Nevada za založení společnosti + dva exempláře dokumentu o založení (Articles of Incorporation)
  • $89.00 – resident agent po dobu jednoho roku, který Vás bude zdarma emailem informovat o státních požadavcích a bezplatně Vám také pomůže s dalšími formalitami spojenými se založením společnosti
  • $169.00 – ověření dostupnosti Vámi zvoleného jména firmy, zpracování dokumentu Articles of Incorporation a dokumentu o určení Rasident agenta a adresy firmy, samotné vyřízení založení firmy na příslušných úřadech a zaslání dokumentu Vám službou DHL
  • $135.00 – zpracování a podání dokumentu Initial list of Directors and Officers (list ředitelů a funkcionářů společnosti)

Dodatečným dokumentem je pak Apostille ($90), jenž slouží jako potvrzení o založení firmy Nevadskými úřady pro další země (např. Obchodním rejstříkem).

Tags: