Dovoz zboží z USA

Informace o podnikání v USA, nápady, zkušenosti, …

Dovoz zboží z USA header image 2

Oblečení z USA

January 1st, 2011 · No Comments · eshop oděvy

Není tajemstvím, že při nákupu oblečení z USA můžete ušetřit nemalou částku. Navíc právě v Americe můžete zakoupit luxusní módní oblečení známých značek, které nejsou v České republice dostupné. Abyste si vybraný kousek oděvu pořídili, nemusíte hned letět do USA. Můžete si oblečení vybrat a objednat přes internet z pohodlí Vašeho domova. Bohužel nákup oblečení z USA přináší nejen nemilou povinnost platit vysoké poštovné, ale i obtíže při výběru odpovídající velikosti oděvu.

Minimalizovat poštovné můžete díky konsolidaci zásilek s shipito.cz. Pokud si objednáte více věcí třeba i z několika obchodů, shipito.cz Vaše zásilky zachytí na americké adrese a přepošle je k Vám domů společně. Nemusíte tedy platit poštovné za každou zásilku zvlášť.

U velikosti je třeba mít na paměti, že v různých zemích a u jednotlivých výrobců se muže číslování i velikost oděvu lišit. Při nakupování v České republice není problém zboží vrátit, ale vrácení zboží nakoupeného v zahraničí je značně složitější. I tady může pomoci shipito.cz, který kromě zasílání balíků z USA poskytuje i službu vyřízení reklamace, vrácení zboží a vrácení peněz.

Tags: