Dovoz zboží z USA

Informace o podnikání v USA, nápady, zkušenosti, …

Dovoz zboží z USA header image 2

Dovoz zboží z USA

January 1st, 2011 · No Comments · Dovoz zboží ze zahraničí, Přeposílání zásilek USA, internetové obchody USA

V posledních letech narostla obliba nákupu zboží ze zahraničí zejména z USA prostřednictvím internetu. Zejména nižší ceny a širší nabídka sortimentu je pro zákazníky velkým lákadlem. Dovoz zboží z USA má ale i svá úskalí…

Nakupujete-li v amerických internetových obchodech jako je např. Amazon či Macy’s, možná jste již narazili na problém, že tyto obchody neumožňují zaslání balíků do některých států (včetně ČR). Shipito.cz tento nedostatek snadno vyřeší za Vás. S jeho pomocí totiž můžete nakupovat i u obchodů, které striktně vyžadují americkou adresu. Shipito.cz Váš balík zachytí a přepošle přímo k Vám domů. Nakupovat tak můžete z pohodlí svého domova bez omezení.

Kromě zasílání balíků Shipito.cz nabízí i celou řadu dalších služeb, které jistě při svém nákupu oceníte. Velmi oblíbené jsou Asistované nákupy, díky kterým můžete nakupovat bez vlastní platební karty, vyhnout se složitým objednávkám s verifikací nebo nakupovat v kamenných obchodech. Využít můžete i možnosti rozbalení a kontroly zásilky nebo vyřízení reklamace včetně vrácení zboží či peněz.

Tags: